MÖBLER / Soffor / Fästmanssoffa 4638157
nr 463 8157
Fästmanssoffa
Sekelskifte 1900, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] längd: 97
Utrop:
100 kr
Såld:
3.300 kr
måndag 23 april 2007
kl 17:15:55
100 kr
900 kr
1.100 kr
1.800 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.500 kr
2.900 kr
2.700 kr
3.000 kr
3.200 kr